Korzystanie z witryny partnerdekarski.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Zgadzam się na przyjmowanie plików coockie ze strony (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)

Promocje

PROMOCJA!!! Blachodachówka 30 lat gwarancji 27,99

Zamieszczono w aktualnościach : 29 maja 2012
poprzednianastępna
Blachodachówka KINGSTILE 27,99 zł netto*

*34,43 zł/m2 - cena brutto z 23% podatkiem VAT przy zakupie samego materiału.

*30,23 zł/m2 - cena brutto z 8% podatkiem VAT przy zakupie materiału z montażem

Szeroka gama kolorów

Wyceny GRATIS!

Pomiary GRATIS!

Duży wybór akcesoriów dachowych

Prelaq Nova jest powłoką grubowarstwową. Ma ona większą wytrzymałość np. na częste chodzenie niż zwykłe powłoki poliestrowe. Wierzchnia warstwa zawiera ziarno polimerowe lub w przypadku powłoki matowej drobiny ceramiczne, które zapobiegają zadrapaniom powierzchni. Grubość powłoki lakierniczej wynosi aż 50 mikronów. Oprócz normalnego środowiska, można stosować Prelaq Nova także w środowisku przemysłowym i morskim. Powłoka ta ma bardzo dobrą trwałość połysku i koloru oraz stanowi bardzo dobrą ochronę przed korozją a także przed promieniowaniem UV (powodującym płowienie). Odwrotna strona blachy jest powlekana lakierem typu epoksydowego oraz markowana nazwą producenta SSAB Swedish Steel.
Podwójna grubość
Warstwa dekoracyjna lakieru ma nie tylko ładnie wyglądać ale pełni bardzo ważne zadanie - chroni stalową blachę przed korozją i uszkodzeniami. Grubość powłoki dekoracyjnej w przypadku powłoki Prelaq Nova wynosi 50µm. Jest to dwa razy więcej niż w przypadku zwykłej powłoki poliesterowej.
Kilka warstw ochronnych
Najpierw na stal nakładana jest warstwa cynku chroniąca przed korozją. Następna warstwa zapewnia farbie podkładowej bardzo dobrą przyczepność. Potem kładziona jest warstwa farby podkładowej, zwiększająca ochronę antykorozyjną i poprawiająca przyczepność warstwy wierzchniej. Na koniec kładziona jest powłoka dekoracyjna blachy stalowej. Po każdym etapie Prelaq Nova poddawana jest procesowi suszenia i utwardzania.
Oryginalna szwedzka blacha
SSAB Swedish Steel jest największym szwedzkim koncernem stalowym. W ramach jednej firmy zintegrowany jest cały proces produkcji blach - od wytopu stali przez walcowanie i cynkowanie do powlekania lakierami organicznymi. Stal produkowana jest z niezwykle czystej rudy żelaza wydobywanej na dalekiej północy Szwecji. Gwarancją oryginalności pochodzenia jest markowanie na odwrotnej stronie blachy.
Lepsza gwarancja
Prelaq Nova ma gwarancję 30 lat, ale przy właściwej konserwacji trwałość i estetyka powłoki może utrzymać się nawet 40 lat.
Dłuższa żywotność to niższe koszty
Blacha Prelaq Nova produkowana jest metodą przemysłową w idealnych warunkach. Wiele warstw, grubsza wierzchnia warstwa dekoracyjna, wysoka elastyczność, wytrzymała powierzchnia i odporność na wysokie tempreatury - to wszystko sprawia, że Prelaq Nova ma dłuższą żywotność, co oznacza niższe koszty.
Wytrzymalsza
Blacha Prelaq Nova jest materiałem bardzo elastycznym i lepiej nadaje się do produkcji blachodachówek. Prelaq Nova jest mniej wrażliwa na zarysowania, co zmieniejsza ryzyko jej uszkodzenia przy kładzeniu na dachu. Prelaq Nova lepiej znosi też wysokie temperatury - do 100°C.

Najnowsze promocje

Dachówka ceramiczna Holenderka 11 - 2,05 zł/szt
29 maja 2012
BFT - Automatyka do bram garażowych Botticelli
29 maja 2012
PROMOCJA!!! Blachodachówka 30 lat gwarancji 27,99
29 maja 2012
INFORMACJA: Niektóre wykorzystane tutaj treści oraz zdjęcia zostały zaczerpnięte z ogólnie dostępnych materiałów oraz stron internetowych producentów. Stanowią one ich własność, tu zaś wykorzystane zostały do prezentacji ofert firm – partnerów handlowych firmy Partner dekarski oraz popularyzacji wymienionych marek.
Copyright © 2019 Partner Dekarski