Korzystanie z witryny partnerdekarski.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Zgadzam się na przyjmowanie plików coockie ze strony (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)

Promocje

BFT - Automatyka do bram garażowych Botticelli

Zamieszczono w aktualnościach : 29 maja 2012
poprzednianastępna
SIŁOWNIK DO BRAM GARAŻOWYCH

uchylnych i segmentowych

BOTTICELLI 2900L KIT firmy BFT
Cena automatu wynosi - 765,00 zł/zestaw netto
- 826,20 zł cena brutto z 8% podatkiem VAT przy zakupie automatu wraz z montażem wyliczaną indywidualnie według osobnego kosztorysu.
- 940,95 zł cena brutto z 23% podatkiem VAT przy zakupie tylko automatu.

Dla użytkowników bram garażowych firma BFT przygotowała bogatą gamę rozwiązań. Siłowniki BFT można dobrać w zależności od wymiarów i ciężaru bramy uwzględniając także częstotliwość użytkowania. Wszystkie modele odznaczają się estetyką i funkcjonalnością, zapewniając jednocześnie łatwość montażu i czynności konserwacyjnych.

Cena nie obejmuje szyny prowadzącej.

• INTELIGENTNA TECHNOLOGIA.
Centrala sterująca z funkcjami samouczenia.
Wyłączniki krańcowe z enkoderem, bez punktów odniesienia (BOTTICELLI).
Centrala sterująca zgodna z protokołem EElink.

• BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA.
Wersja specjalnie zaprojektowana do łatwej i szybkiej instalacji, zgodnej z zasadami bezpieczeństwa przewidzianymi w Dyrektywie Maszynowej.
Dzięki zabezpieczeniu przed zgnieceniem w razie zetknięcia z przeszkodą siłownik zmienia kierunek ruchu bramy, zapobiegając wyrządzeniu szkody osobom lub przedmiotom (BT).
Wyłączniki krańcowe ze zintegrowanym enkoderem zapewniają maksymalną precyzję zatrzymywania. Żaden z komponentów mechanicznych układu wyłączników krańcowych nie ulega zużyciu, ani nie wymaga konserwacji.
Szyna prowadząca w jednym odcinku. Solidność szyny prowadzącej zapewnia większą wytrzymałość na naprężenia występujące podczas montażu i funkcjonowania.

• UPROSZCZONA INSTALACJA
Szyna może być zamocowana bezpośrednio do sufitu bez użycia uchwytów mocujących. Kable są umieszczone w dwóch specjalnych kanałach znajdujących się w szynie prowadzącej.
Można uzyskać większy skok wózka pociągowego obracając głowicę napędu o 90°.

Najnowsze promocje

Dachówka ceramiczna Holenderka 11 - 2,05 zł/szt
29 maja 2012
BFT - Automatyka do bram garażowych Botticelli
29 maja 2012
PROMOCJA!!! Blachodachówka 30 lat gwarancji 27,99
29 maja 2012
INFORMACJA: Niektóre wykorzystane tutaj treści oraz zdjęcia zostały zaczerpnięte z ogólnie dostępnych materiałów oraz stron internetowych producentów. Stanowią one ich własność, tu zaś wykorzystane zostały do prezentacji ofert firm – partnerów handlowych firmy Partner dekarski oraz popularyzacji wymienionych marek.
Copyright © 2019 Partner Dekarski